معرفی برخی از افزونه های امنیتی وردپرس

سلام بر شما، معرفی پرکاربرد ترین و بهترین افزونه های امنیتی وردپرس مقاله امروز سایت کانفیگ وردپرس است که در آن به معرفی چند افزونه امنیتی پرکاربرد پرداخته ایم. پس از راه اندازی یک سایت وردپرس، مهم ترین کاری که باید انجام داد، افزایش امنیت سایت است. در صورتی که به این مهم توجه نشود، در مدت کوتاهی همه هزینه هایی که بابت ایجاد و راه اندازی سایت شده است، با هک شدن سایت وردپرس، از بین میروند. روش های هک کردن سایت بسیار متداول و زیاد است و هکر ها از هر روشی استفاده می کنند. سایت هایی که اهمیتی به موضوع امنیت وردپرس ندهند، دیر یا زود دچار این مشکل متداول می شوند. این موضوع باعث شد تا مقاله معرفی افزونه های امنیتی وردپرس را منتشر نماییم.

چرا باید امنیت سایت را افزایش دهیم؟

حتما شما هم به پاسخ این پرسش رسیده اید که چرا باید امنیت سایت را افزایش دهیم، رسیده اید. البته ما در مقاله های مختلف در بخش وبلاگ سایت و توضیحات صفحه اصلی سایت این موارد را با جزئیات توضیح داده ایم. پس بنابر این در ادامه این مقاله به معرفی بهترین ابزار های افزایش امنیت سایت می پردازیم. شاید از خود سوال نمایید که در سایت کانفیگ امنیت که خود خدمات امنیتی افزایش امنیت وردپرس – خدمات فروش اس اس ال ارزان قیمت و خدمات پاکسازی ویروس سایت را دارند، چه لزومی به معرفی این افزونه ها است؟

در واقع هدف ما در سایت کانفیگ وردپرس افزایش امنیت سایت های کاربران ایرانی است. حال این می تواند با مطالعه آموزش ها باشد و یا اینکه تهیه خدمات افزایش امنیت و انجام آن توسط برنامه نویسان باتجربه ما است.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه های امنیتی وردپرس بسیار زیاد هستند. در این مقاله صرفاً به مهم ترین آنها اشاره می کنیم که در دنیا هم بیشتر استفاده می شود و موثر تر هم است. ما قبلا در مقاله مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس، افزونه وردفنس و افزونه امنیت کامل وردپرس را مقایسه کردیم و یک مقاله بصورت کامل در مورد آن دو که اصلی ترین هستند، منتشر کرده ایم که در لینک می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

افزونه امنیتی وردفنس Wordfence Pro

این افزونه که مدت زمانی زیادی هم از انتشار آن نمی گذرد و شاید از خیلی افزونه های امنیتی دیگر جدید تر باشد، اتفاقاً خیلی خوب درخشیده است و با کسب اعتماد بیشتر از 4 میلیون کاربر ایرانی و خارجی، در رتبه های بالا قرار گرفته است.

سازنده های این افزونه همگی مدام در حال بررسی آخرین هک ها، آخرین حملات و دستیابی به جدید ترین باگ های وردپرسی هستند که دائم هم هسته و فایروال خود را بروز رسانی می کنند. افزونه وردفنس که نسخه رایگان و غیر رایگان دارد، نیاز به تنظیمات زیادی ندارد و صرفاً همین که در سایت نصب و فعال باشد، تا 70 درصد از هک شدن و نفوذ در سایت جلوگیری می کند. البته دقت نمایید که بازدارندگی این افزونه 70 درصد نیست.

افزونه امنیتی وردفنس Wordfence Pro

افزونه امنیتی وردفنس Wordfence Pro

 

یعنی تا 99 درصد مواقع از هک شدن سایت جلوگیری می کند. این بستگی دارد که چطور تنظیمات ساده آن مطابق با کلیت سایت، تنظیم شود. یکی از خدماتی که ما در افزایش امنیت سایت انجام می دهیم درواقع همین مورد است.

یعنی ما با شناخت وردپرس و ساختار قالب و افزونه های کاربران، تنظیماتی که لازم است برای این افزونه به جهت حفظ و امنیت بیشتر سایت انجام شود را می شناسم و آن را انجام می دهیم. سازنده وردفنس در تماسی که قبلاً با ما به عنوان اولین سایت افزایش امنیت در ایران هستیم داشتند، در مورد ویژگی های اخیر و اثبات بهترین افزونه امنیتی بودن، به ما مستنداتی ارائه کردن که در لینک بخوانید.

افزونه امنیتی آیتمز Ithemes Security وردپرس

افزونه آیتمز سکیوریتی هم مدعی بهترین بودن در وردپرس در دسته بندی امنیت است. ما این افزونه را هم بررسی کردیم که دو گزینه مهم آن توجه ما را به خود جلب کرد. یکی از آنها وصل کردن سایت به یک موتور امنیتی است که مراقب سایت است. و مورد بعدی هم جلوگیری از درخواست های 404 که معمولاً روشی متداول برای هک کردن سایت است. اقدامات زیادی جهت ارتقا امنیت بایستی انجام گردد که برخی از آن ها را در مقاله روش های تامین امنیت وردپرس برایتان توضیح داده‌ایم.

افزونه امنیتی آیتمز Ithemes Security

افزونه امنیتی آیتمز Ithemes Security

 

البته افزونه وردفنس هم این موارد را دارد، یعنی سایت را به موتور امنیتی قدرتمند مخصوص خود می کند و از هرگونه درخواست 404 هم مراقبت می کند. در آیتمز این مورد قابلش سفارشی سازی تر است. تغییر پیشوند جداول ورپرس، تغییر مسیر لاگین به سایت، گرفتن نسخه بک آپ اتوماتیک از دیتابیس که بسیار مهم است، و بسیاری دیگر از ویژگی های این افزونه امنیتی است.

این افزونه امنیتی وردپرس، تنظیمات بیشتری دارد که همه آنها باید دستی انجام شود. مزیت افزونه آیتمز این است که همه چیز را خودش می داند که فعال کند یا خیر. آیتمز را می توان پس از وردفنس و هم ردیف افزونه امنیت کامل وردپرس دانست.

 

این مقاله در حال تکمیل است…

برچسب ها:

مقالاتی که می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست