1. صفحه اصلی
  2. امنیت
  3. مقایسه افزونه وردفنس و افزونه All in one security

مقایسه افزونه وردفنس و افزونه All in one security

دسته بندی:
امنیتعمومیهک
بدون دیدگاه
مقایسه افزونه های امنیتی

با درود، مقایسه افزونه وردفنس و افزونه امنیت کامل وردپرس عنوان جدید ترین مقاله سایت کانفیگ وردپرس است. حتماً برای شما هم این سوال پیش آمده است که بین چندین افزونه امنیتی وردپرس که وجود دارد، واقعا کدام افزونه امنیتی قدرتمندتر است؟ نیمی از پاسخ این سوال را بصورت معمول می دانیم که افزونه وردفنس است. البته دلایل زیادی داریم که در ادامه مطرح کرده ایم. پرنصب ترین افزونه امنیتی وردپرس این افزونه است که ویژگی های بسیار زیادی برای جلوگیری از هک شدن سایت دارد.

در یک مقاله دیگر با عنوان معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس” تقریباً همه افزونه هایی که برای افزایش امنیت سایت و وردپرس است را بررسی، توضیح و خلاصه ای از ویژگی های آنها را بیان کرده ایم. این مقاله در صورتی که نیاز باشد، حتماً ویرایش می شود. بهتر است ابتدا به معرفی بهترین افزونه امنیتی وردپرس رفته و آن را مطالعه نمایید، سپس این مقاله را ادامه دهید.

ما در سایت کانفیگ وردپرس، با wordfence در تماس بودیم و این سوال را از آنها پرسیدیم که: افزونه وردفنس قدرتمندتر است و یا افزونه all in one security؟ برای آنها از ویژگی های جذاب افزونه امنیتی all in one security مثال هایی زدیم و از آنها تفاوت افزونه ورفنس و all in one security را سوال کردیم که این مقاله در مورد همین موضوع است.

مقایسه افزونه Wordfence و All in One Security

در بخش ابتدایی مقاله به این موضوع پرداختیم که با وردفنس در تماس بودیم تا ویژگی های برتر wordfence نسب به افزونه امنیتی all in one security را مطرح کنند. وردفنس در پاسخ به تماس ما ویژگی های جذابی از این افزونه را معرفی کرد که در تقریباً هیچ افزونه امنیتی وردپرس دیگر، وجود ندارد. ابتدای پاسخ آنها این بود که افزونه all in one security حدود 400 هزار نصب فعال دارد. اما افزونه وردفنس بیشتر از 4000000 برابر 4 میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا دارد.

مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس
مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس

این درحالی است که افزونه وردفنس تجاری بوده و افزونه all in one security به صورت رایگان ارایه شده است. همچنین در بخش دیگری از پاسخ آنها این نکته را یادآور شدند که ما یکی از قوی ترین و کامل‌ترین فایروال شناسایی ویروس و هکرها را در اختیار داریم. ما دائم در حال بروزرسانی هسته فایروال خود هستیم و در مورد این ادعا، لینک مقاله ای را برای ما ارسال کردند که توضیحات بیشتری در مورد ادعای آنها داده بود.

وردفنس قدرتمندترین افزونه امنیتی وردپرس

وردفنس در حال حاضر از قدرتمندترین افزونه های امنیتی وردپرس است. آنها به ما پاسخ دادند که هیچ فروشنده افزونه امنیتی در دنیا، تنظیماتی در سطح و انداره افزونه وردفنس ندارد. البته این به معنای این نیست که الزاماً گزینه های زیاد در تنظیمات، نشانه بهتر بودن است، خیر. اتفاقاً وردفنس با تنظیماتی که دارد، قویترین سیستم امنیتی وردپرس شناخته شده است.

آنها می گویند شما از سازنده های افزونه امنیتی all in one security سوال کنید تا آخرین تحقیقاتشان درمورد آسیب پذیری وردپرس و افزونه های وردپرس را ارسال کنند. متوجه می شوید که all in one security هیچ تحقیقاتی در این مورد نکرده است و هیچ اطلاعی ندارد و تنها به ارایه برخی موارد اولیه که لازمه هز سایتی می باشد بسنده کرده است.

بهترین افزونه امنیتی وردپرس
بهترین افزونه امنیتی وردپرس

معایب افزونه all in one security

بخش دیگر پاسخ وردفنس به ما در مورد مقایسه افزونه وردفنس و all in one security این بود که آنها (all in one security) بروز ترین قوانین فایروال برای محافظت از سایت وردپرس را نمی دانند. افزونه های امنیتی لازم است همواره قوانین فایروال خود را بروز نگهدارند تا مراقب سایت های کاربران باشند. اما افزونه all in one security به این صورت نیست و قوانین خود را بروز نگه نمی دارد.

ویژگی های افزونه وردفنس Wordfence Pro

بروز رسانی های منظم و سریع از ویژگی های افزونه وردفنس نسخه حرفه ای است که این مورد در افزونه های رایگان از جمله افزونه all in one security وجود ندارد. از ویژگی های مهم دیگر این افزونه این است که با توجه به اینکه یک فایروال قدرتمند و بزرگ دارد، و بروزرسانی های منظم و دائمی ارایه می کند، همواره Ip هکرها را شناسایی کرده است و بصورتی است که اگر یک هکر در یک کشور شناخته شود، این هکر دیگر از یاد وردفنس فراموش نمی شود و در همه جای دنیا در همه سایت هایی که این افزونه امنیتی قدرتمند را استفاده کردند، بلاک شده است.

مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس
مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس

این ویژگی را نمی توانید در دیگر افزونه های امنیتی وردپرس مشاهده نمایید. مسدود سازی یک یا چند کشور خاص، از ویژگی دیگر افزونه وردفنس می باشد که بسیار عالی و کار آمد است. برای مثال بواسطه این افزونه می توان تنظیم کرد که فرم لاگین یا کل سایت، فقط برای کشور خاصی قابل مشاهده باشد. البته در این مورد باید دقت شود که باعث بلاک کردن ربات های گوگل نشویم.

ما در خدمات افزایش امنیت وردپرس، از این افزونه امنیتی بر روی سایت کاربران استفاده می کنیم و با انجام تنظیمات لازم، از لاگین آی پی های خاص و مشکل دار، جلوگیری خواهیم کرد. البته تنظیمات امنیتی که انجام می شود صرفاً با این افزونه نیست و افزایش امنیت سایت بواسطه تنظیمات گسترده‌ دیگری انجام می شود.

این مقاله که در اصل مقایسه افزونه های امنیتی وردپرس بود. و این اطلاعات از طریق تماس با یکی از کارمندان بخش مشاوره وردفنس دراختیار ما قرار گرفته بود که لازم دانستیم آن ها با شما کاربران عزیز نیز به اشتراک بگذاریم.

نتیجه گیری بهترین افزونه امنیتی وردپرس

از بین افزونه های امنیتی زیادی که برای وردپرس وجود دارد، طبق تجربه ما افزونه امنیتی وردفنس پرو شامل ویژگی های خاصی است که تقریبا همه بخش های سایت را پوشش می دهد و سایت را بصورت کامل ایمن نگه می‌دارد. این افزونه تابه‌حال موارد زیادی را که قصد آسیب به سایت های وردپرسی را داشتند در سطح جهان شناسایی و مسدود کرده است که خود می توانید یک امتیاز مثبت برای استفاده از آن باشد.

قدرتمندترین افزونه امنیتی وردپرس
قدرتمندترین افزونه امنیتی وردپرس

این افزونه امنیتی فوق العاده قدرتمند است و به جرات می توان گفت وردپرس شما را ایمن می کند. برای داشتن امنیت کافی در سایت، صرفاً نصب یک افزونه کافی نیست و راه کارهای دیگری برای ارتقا امنیت وردپرس نیز هست که می توانید آن ها را نیز در سایت خود استفاده نمایید.

مقالاتی که می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست