خدمات بررسی و پاکسازی سایت های هک شده و ویروسی

از اینکه سایت شما هک و آلوده شده است بسیار متاسفیم، در خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی سایت‌های آلوده و ویروسی، سایت شما را به حالت قبل بر می گردانیم و تدابیر شدید امنیتی بر روی آن لحاظ می کنیم که دیگر دچار این مشکلات نخواهد شد، در این خدمات پس از پاکسازی سایت شما از فایل‌های مخرب و ویروس‌ها، خدمات افزایش امنیت نیز روی آن انجام می شود.

پاکسازی سایت وردپرس

در خدمات بررسی و پاکسازی سایت چه مواردی انجام می شود؟

خدمات تخصصی پاکسازی سایت‌های هک شده، از دیگر خدمات ما است برای کاربرانی که نکات ایمنی سایت خود را انجام نداده اند و سایت آنها با مشکل آلودگی مواجه شده است، در این خدمات ضمن پاکسازی کامل سایت، تمام بخش‌های سایت بررسی و پاکسازی می شود.

بررسی کامل سایت

بررسی سایت هک شده

در اولین مرحله پاکسازی سایت‌های هک شده، روشی که هکرها برای آلوده کردن سایت استفاده کرده‌اند شناسایی می شود و تمام اجزا و بخش‌های سایت و هاست، شامل فایل‌ها و دیتابیس مورد بررسی کامل قرار خواهد گرفت تا باگ‌های مربوطه مشخص شوند

پاکسازی کامل سایت

پاکسازی سایت وردپرس هک شده

در مرحله دوم هر نوع اسکریپت و یا کدی در سایت تزریق شده باشد پاکسازی می گردد. برخی مواقع هکرها کدها را در بخش های خاصی از سایت قرار می دهند، ما این موارد را بخوبی می دانیم و در مرحله بررسی سایت این بخش‌ها را شناسایی و تغییرات لازم انجام می دهیم

کانفیگ امنیتی

جلوگیری از هک شدن سایت

پس از پاکسازی سایت از کلیه آلودگی‌ها، سیستم امنیتی فوق‌العاده‌ای که در خدمات محافظت از سایت برای ارتقا امنیت استفاده می کنیم را بر روی سایت پاکسازی شده تنظیم و راه اندازی می نماییم. تا در مقابل حملات بعدی هکرها به شکل کامل از سایت محافظت شود

راهکارهای آموزشی

هک سایت وردپرس

تلاش ما این است که از سایت‌های کاربران حفاظت کنیم و برای پاسخ به هر سوال و مشکلی با کمال میل در خدمت کاربران محترم هستیم. و برای اینکه امنیت سایت‌های کاربران تضمین شده باشد نکات و آموش های کاربردی را در دسترس آن‌ها قرار خواهیم داد

اگر سایت شما هک شده، وقت را از دست ندهید!

جدی‌ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی و ویروس کشی سایت نکنید، سایت دچار آسیب‌های جدی‌تری می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند.

هشدار! اگر سایت شما هک شده است، فوراً آن را پاکسازی نمایید

تجربه نشان داده است بجز اینکه سایت از گوگل حذف می شود، آنتی ویروس‌هایی که بر روی سیستم کاربران موجود هستند نیز سایت ویروسی را مسدود خواهند نمود.

همچنین اگر زمان آلوده بودن سایت طولانی شود، دامنه شما را به عنوان دامنه آلوده می شناسند و اگر هم پاکسازی شود، خیلی مواقع دیگر آن را به راحتی باز نمی کنند، در این مورد حتماً از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

پاکسازی سایت های هک شده
قیمت مناسب

قیمت مناسب

null

سرعت بالا

null

کیفیت عالی

پشتیبانی کار

پشتیبانی

همین حالا پاکسازی سایت های هک شده را تهیه کنید!

با استفاده از بخش مقابل می توانید خدمات پاکسازی سایت هک شده را برای سایت خود را تهیه نمایید، پس از تهیه از بخش ناحیه کاربری خود، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما، خدمات را آغاز نماییم، این خدمات بسته به نوع هک در حدود 48 ساعت انجام می شود.

در زیر میتوانید خدمات پاکسازی را تهیه نمایید
خرید

سوالات متداول شما درباره خدمات پاکسازی سایت هک شده

مطالب مفید در زمینه هک شدن سایت وردپرس

فهرست