خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی سایت های هک شده و ویروسی

از اینکه سایت شما هک و آلوده شده است بسیار متاسفیم، در خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی سایت های آلوده و ویروسی، سایت شما را به حالت قبل بر می گردانیم و تدابیر شدید امنیتی بر روی آن لحاظ می کنیم که دیگر دچار این مشکلات نخواهد شد، در این خدمات پس از پاکسازی سایت شما از فایل های مخرب و ویروس ها، خدمات افزایش امنیت نیز روی آن انجام می شود.

پاکسازی سایت وردپرس

در خدمات تخصصی بررسی و پاکسازی از چه روش هایی استفاده می شود؟

خدمات تخصصی پاکسازی سایت های هک شده، از دیگر خدمات ما است برای کاربرانی که نکات ایمنی سایت خود را انجام نداده اند و سایت آنها با مشکل آلودگی مواجه شده است، در این خدمات ضمن پاکسازی کامل سایت، تمام بخش های سایت بررسی و پاکسازی می شود.

بررسی کامل سایت

بررسی سایت هک شده

در اولین مرحله پاکسازی سایت های هک شده، روشی که هکرها برای آلوده کردن سایت استفاده کرده اند شناخته می شود و تمام اجزا و بخش های سایت و هاست، فایل ها و دیتابیس و همچنین بررسی قالب و افزونه هایی که نصب شده است و همه بخش های آلوده شناسایی می شود. با توجه به اهمیت این مرحله، با حساسیت بالا بررسی می شود

پاکسازی کامل سایت

پاکسازی سایت وردپرس هک شده

در مرحله پاکسازی سایت هر نوع اسکریپت و یا کدی تزریق شده باشد پاکسازی می شود. برخی مواقع هکرها کدها را در بخش های خاصی از سایت قرار می دهند، ما این موارد را بخوبی می دانیم و در مرحله بررسی جزئی این بخش ها را شناسایی و فوراً آنها را با کدهای سالم و بسته به بخش مورد نظر، هر تغییری که لازم باشد انجام خواهیم داد

پیشگیری از هک

جلوگیری از هک شدن سایت

پس از انجام خدمات پاکسازی سایت، سیستم امنیتی فوق العاده ای که در خدمات محافظت از سایت برای پیشگیری انجام می دهیم را بر روی سایتی که پاکسازی شده است هم بصورت کامل اعمال می کنیم. پاکسازی کامل سایت آخرین مرحله نیست و ما در سایت هایی که هک شده اند، خدمات افزایش امنیت را جهت پیشگیری انجام می دهیم

راهکارهای آموزشی

هک سایت وردپرس

راهنمایی های لازم در آخرین مرحله انجام خدمات صورت می گیرد که در طی زمان هم اگر نیاز باشد، توصیه های جدید و آموزش های جدید برای خریداران بصورت رایگان ارائه می شود. تلاش ما این است که از سایت های کاربران حفاظت کنیم و برای پاسخ به هر سوال و مشکلی که باشد با کمال میل در خدمت کاربران محترم هستیم

اگر سایت هک شده است وقت را از دست ندهید!

جدی ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی و ویروس کشی سایت نکنید، سایت دچار آسیب های جدی می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند.

هشدار! اگر سایت شما هک شده است، فوراً رفع هک نمایید

تجربه نشان می دهد که بجز اینکه سایت از گوگل حذف می شود، آنتی ویروس هایی که بر روی سیستم کاربران هستند، اجازه بازدید سایت های ویروسی را نمی دهد.

اگر زمان آلوده بودن سایت طولانی شود، دامنه شمارا به عنوان دامنه آلوده می شناسد و اگر هم پاکسازی شود، خیلی مواقع دیگر باز نمی کند، در این مورد حتماً از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

پاکسازی سایت های هک شده
null

کیفیت عالی

null

سرعت بالا

null

قیمت مناسب

همین حالا پاکسازی سایت های هک شده را تهیه نمایید

با استفاده از گزینه مقابل می توانید خدمات پاکسازی سایت هک شده را برای سایت خود را تهیه نمایید ، پس از تهیه از بخش ناحیه کاربری ، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما، خدمات را آغاز نماییم، این خدمات بسته به نوع هک در حدود 48 ساعت انجام می شود.

در زیر میتوانید خدمات پاکسازی را تهیه نمایید

خرید

سوالات متداول شما درباره خدمات پاکسازی سایت هک شده

مطالب مفید در زمینه هک شدن سایت وردپرس

فهرست