خدمات تخصصی افزایش امنیت وردپرس

خدمات افزایش امنیت وردپرس شامل بررسی کامل و انجام خدمات کانفیگ امنیتی برای وبسایت شما است. که در افزایش امنیت وردپرس فایل های مشکوک و ضعیف که احتمال نفوذ از طریق آن ها وجود دارد بهینه و یا حذف شده و همچنین سایت به دو آنتی ویروس و فایرول قدرتمند متصل می شود، علاوه بر این موارد قابلیت های متعددی جهت بالا رفتن امنیت وردپرس روی سایت شما فعال می گردد.

کانفیگ امنیتی وردپرس

ضرورت استفاده از خدمات کانفیگ امنیتی چیست؟

همواره خطر هک شدن سایت شما وجود دارد زیرا امروزه هکرها با استفاده از تجربه خود سعی می کنند سایت‌های بزرگ و کوچکی را مورد حمله قرار دهند و بقولی قدرت‌نمایی کنند. با استفاده از خدمات کانفیگ امنیتی وردپرس، براحتی می توانید سایت خود را در برابر حملات مختلف ایمن نمایید.

محافظت از سایت

کانفیگ امنیتی وردپرس

از مهم ترین ویژگی‌های خدمات افزایش امنیت وردپرس حفاظت از سایت در برابر اقدامات هکرها، DDos Dos، روش‌های نفوذ ربات‌ها و… است. این خدمات با نصب سیستم امنیتی فوق‌العاده قوی، همواره بدون لحظه‌ای توقف، دائماً از سایت شما در برابر حملات حفاظت می کند

اصلاحات امنیتی

تغییرات در افزایش امنیت سایت وردپرس

ساختار قالب و فایل های سایت و تمام بخش های هاست و دیتابیس بررسی امنیتی می شود و متناسب با نوع و مدل سایت کاربر، تغییرات لازم انجام می پذیرد. این خدمات بگونه‌ای است که در صورتی که هکرها و ربات‌ها تلاشی برای استفاده از این موارد کنند، فوراً بلاک می شوند

سیستم آنالیز آنلاین

آنالیز امنیت سایت وردپرس

با راه اندازی سیستم امنیتی و انجام تمامی تنظیمات آن بر‌روی وبسایت شما، یک سیستم کامل مانیتورینگ اطلاعات برای شما فعال خواهد شد که توسط آن می توانید بر کلیه بخش‌های اصلی سایت خود به صورت لحظه ای و مداوم تحت نظارت و کنترل داشته باشید

حفاظت هوشمند

بررسی 24 ساعته سایت جهت افزایش امنیت وردپرس

سایت شما به صورت آنلاین به دیتاسنتر امنیتی متصل می گردد. این حالت بگونه‌ای است که ضمن محافظت از همه بخش‌ها، تمامی قالب و افزونه‌های سایت را زیر نظر دارد و اجازه دسترسی برای نفوذ هکرها را نمی دهد و بصورت 24 ساعته موارد مشکوک را بررسی می کند

چرا افزایش امنیت سایت مهم است؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هر چقدر هم ایمن باشد، باز هم متاسفانه برخی افزونه‌ها در آپدیت‌های خود باگ‌هایی دارند که باعث مشکلات امنیتی برای سایت می شوند. البته این فقط یکی از دلایل است، اما علت اصلی و مهم‌تر این است که روش های هک بسیار بسیار زیاد است.

نکته مهم این است که ما چه راهکار هایی داریم؟

در خدمات افزایش امنیت سایت وردپرس، ضمن انجام بررسی موارد امنیتی، سایت شما را به دو یا چند موتور قدرتمند فایروال و آنتی ویروس متصل می کنیم که هر روز هسته آنها آپدیت شده و IP هکرها را شناسایی و بلاک می کنند.

این اقدام به تنهایی مانع از نفوذ در سایت شما می شود اما در ادامه خدمات افزایش امنیت، تنظیمات گسترده‌ای انجام می شود و گزارش مفصلی از کلیه مواردی که در سایت شما اجرا شده است، ارسال خواهد شد.

افزایش امنیت سایت وردپرس
قیمت مناسب

قیمت مناسب

null

سرعت بالا

null

کیفیت عالی

پشتیبانی کار

پشتیبانی

هم‌اکنون خدمات افزایش امنیت وردپرس را تهیه کنید!

با استفاده از بخش مقابل می توانید خدمات کانفیگ امنیتی وردپرس را تهیه نمایید، پس از تهیه خدمات از بخش ناحیه کاربری خود، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما، خدمات را آغاز نماییم، این خدمات کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

در زیر میتوانید خدمات کانفیگ امنیتی را تهیه نمایید
خرید

سوالات متداول در مورد خدمات افزایش امنیت و کانفیگ امنیتی وردپرس

مطالب مفید در زمینه افزایش امنیت وردپرس

فهرست