خدمات افزایش امنیت وردپرس و کانفیگ امنیتی برای جلوگیری از هک شدن سایت

این خدمات شامل بررسی کامل و انجام خدمات کانفیگ امنیتی برای وبسایت شما است. که در آن فایل های مشکوک و ضعیف که احتمال نفوذ از طریق آن ها وجود دارد بهینه و یا حذف شده و همچنین سایت به دو آنتی ویروس و فایرول قدرتمند متصل می شود، علاوه بر این موارد قابلیت های متعددی جهت افزایش امنیت وردپرس روی سایت شما فعال می گردد.

کانفیگ امنیتی وردپرس

ضرورت استفاده از خدمات کانفیگ امنیتی چیست؟

ربات ها و هکر ها ، از سراسر دنیا دائم در حال بررسی سایت هایی که ضریب نفوذ در آنها بیشتر است ، هستند تا بتوانند در سایت با نفوذ در فایل های آلوده سایت ، از طریق افزونه ها ، از طریق نفوذ در دیتابیس و… خرابکاری خود را انجام دهند ، این خدمات مانع از این تلاش ها می شود.

محافظت از سایت

کانفیگ امنیتی وردپرس

فقط یکی از مهم ترین ویژگی این خدمات افزایش امنیت وردپرس در برابر همه حمله های هکری، DDos ،Dos، روش های نفوذ ربات ها و… است. این خدمات با نصب سیستم امنیتی فوق العاده قوی، همواره بدون لحظه ای توقف، دائماً از سایت کاربر در برابر همه حملات بصورت کامل حفاظت می کند

اصلاحات امنیتی

تغییرات در افزایش امنیت سایت وردپرس

ساختار قالب و فایل های سایت بررسی می شود، تمام بخش های هاست و دیتابیس بررسی امنیتی می شود و متناسب با نوع و مدل سایت کاربر، تغییرات لازم را انجام می شود. این خدمات بصورتی است که در صورتی که هکرها و ربات ها تلاشی برای استفاده از این موارد کنند، فوراً بلاک می شوند

سیستم آنالیز آنلاین

آنالیز امنیت سایت وردپرس

با راه اندازی سیستم امنیتی و انجام تنظیمات لازمه ای که برای سایت هر شخص، یک سیستم آنالیز اطلاعات قرار می گیرد که می توان از آن گزارش لحظه ای برای مشاهده همه اطلاعات مربوط به موارد امنیتی کرد. با این سیستم گزارش لحظه ای از هر اقدام امنیتی قابل مشاهده است

حفاظت از افزونه ها

بررسی 24 ساعته

از راه های نفوذ هکر ها،باگ های امنیتی افزونه های رایگان و یا غیر رایگان است. خدمات بصورتی است که ضمن محافظت از همه بخش های سایت، افزونه ها را هم زیر نظر دارد و اجازه و فرصتی برای نفوذ هکر های فرصت طلب از این راه را هم نمی دهد و سیستم 24 ساعته مراقب امنیت است

چرا افزایش امنیت سایت مهم است؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هرچقدر هم ایمن است، اما متاسفانه گاهاً افزونه ها در آپدیت های خود باگ هایی دارد که باعث مشکلات امنیتی برای سایت می شوند. این فقط یکی از دلایل است، اما علت اصلی و مهم تر این است که روش های هک بسیار بسیار زیاد است.

نکته مهم این است که ما چه راهکار هایی داریم؟

در خدمات افزایش امنیت سایت وردپرس، ضمن انجام بررسی موارد امنیتی، سایت شما را به دو یا چند موتور قدرتمند فایروال و آنتی ویروس متصل می کنیم که هر روز هسته آنها آپدیت شده و ip های هکر را شناسایی و بلاک می کنند.

این اقدام به تنهایی مانع از نفوذ در سایت شما می شود اما در ادامه خدمات افزایش امنیت، تنظیمات گسترده ای انجام می شود و گزارش مفصلی از کلیه خدماتی که بسته به نوع و نیاز سایت ها پس از اتمام، ارسال می شود.

کانفیگ امنیتی سایت های وردپرسی
null

کیفیت عالی

null

سرعت بالا

null

قیمت مناسب

همین حالا خدمات محافظت از سایت را تهیه نمایید

با استفاده از گزینه مقابل می توانید محافظت از سایت و پیشگیری را تهیه نمایید ، پس از تهیه از بخش ناحیه کاربری ، تیکت ارسال نمایید تا ما بلافاصله پس از دریافت پیغام شما ، خدمات را آغاز نماییم ، این خدمات حدود 24 ساعت انجام می شود.

در زیر میتوانید خدمات کانفیگ امنیتی را تهیه نمایید

خرید

سوالات متداول و پرتکرار در مورد خدمات حفاظت از سایت و کانفیگ امنیتی

مطالب مفید در زمینه افزایش امنیت وردپرس

فهرست