بدون دیدگاه
خرید ssl | گواهی Ssl | اس اس ال چیست؟

با احترام به شما عزیزان همراه، در خدمت شما هستیم تا امروز در مورد اهمیت گواهینامه اس اس ال بر روی سایت و دلایلی که به Ssl نیاز است، توضیحاتی را خدمت شما ارائه نماییم. با ما در مقاله دلایل استفاده از گواهینامه ssl همراه باشید. در پست دیگری با عنوان ssl چیست؟ توضیحات کاملی در مورد این گواهینامه ارائه کرده ایم که اگر در مورد آن اطلاعی ندارید،آن را مطالعه نمایید.

"<yoastmark

با گسترش سواد و اطلاعات کاربران اینترنتی و گسترش تعداد کاربران استفاده از اینترنت، وبسایت های بیشتری هم تولید شده و عرصه رقابت بیشتر می شود، از بین این سایت ها هرکس به موضوع ارتقاع امنیت وردپرس خود توجه بیشتری داشته باشد. با توجه به سواد و آگاهی کاربران که از شبکه های اجتماعی و تلوزیون کسب کرده اند، به دنبال وبسایت هایی هستند که دارای گواهینامه ssl باشند.

در این بین اگر سایت هایی باشند که به این مورد اهمیت ندهند، مشتری های خود را از دست داده و کاربران نمی توانند به آنها اعتماد کنند. البته این فقط بخاطر اعتماد کاربران نیست. شما باید برای سایت خود اهمیت قائل باشید و آنهارا در معرض خطرات هک شدن سایت قرار ندهید.

دلیل مهم دلیل برای استفاده از گواهینامه Ssl

  • ارتباط مستقیم Ssl با سئو و بهبود رتبه در گوگل

از آنجایی که گوگل مانند یک بیزینس عمل می کند، همواره می کوشد که سایت هایی را در نتایج بالایی خود نمایش دهد که از همه نظر امن باشند. گوگل به امنیت کاربران خود اهمیت می دهد و سالهاست که اطلاعیه می دهد که سایت هایی که از گواهینامه اس اس ال استفاده نمی کنند، سریع تر از آن خدمات بهره مند شوند. زیرا در آینده دیگر در نتایج گوگل نخواهند بود.

هرچند اکنون هم نیاز ضروری است زیرا همه تلاش ها برای طراحی سایت، جذب کاربر و مشتری است، اگر سئو و بهبود رتبه در اینترنت برای ما مهم باشد، باید به گواهینامه SSL خود هم اهمیت داده و این خدمات را انجام دهیم. از سال 2014 است که گوگل فریاد میزند که از ssl در سایت خود استفاده نمایید.

بهبود سئو با نصب گواهی ssl
بهبود سئو با نصب گواهی ssl

تضمین امنیت برای کاربران و آینده سایت خود

هر سایتی که باز می شود، از زمانی که باز می شود تا در آن بررسی، خرید، ثبت نام و هر اقدامی در آن می شود، اطلاعات بصورت عادی به سرور های سایت ارسال می شوند و هکرها دائم درحال رصد این موارد هستند.

اگر شما از گواهینامه امنیتی ssl استفاده نمایید، داده های شما که شام نام، اطلاعات هویتی، اطلاعات بانکی کاربران است نزد شما محفوظ است و در آینده خدایی نکرده اطلاعاتی از کاربران شما در سایت شما لو نمی رود که مشغول موارد حقوقی و شکایت های آن شوید. در یک کلام برای سئو و امنیت سایت خود ، از گواهینامه ssl استفاده نمایید.

افزایش اعتماد و بهره بری سایت

بدایند که رقبای شما زیاد هستند و گوگل هم خیلی حساس است.

در این ایام و روز ها از بس هکر ها اطلاعات بانکی کاربران صورت می گیرد، همواره در تلوزیون و رسانه ها بر ضرورت داشتن قفل کنار مرورگر به این معنی که از سایت هایی که خرید می کنید، گواهی ssl داشته باشند مشاهده می کنیم. در صورتی که شما به این مورد اهمیت ندهید، کاربران هم به امنیت خود اهمیت می دهند و ترجیه می دهند که سایت دیگری از رقبای شما را برای خرید انتخاب نمایند.

البته اگر سایت شما در رتبه های بالا قرار گرفته باشد که اصلاً کاربران سایت شما را مشاهده کنند. زیرا همانطور که بیان شد، گوگل از سایت 2014 به سایت هایی که از پروتکل امنیتی Ssl استفاده نمی کنند، خیلی خوشبین نیست. مشکل اینجا بدتر می شود که مرورگر ها در ورژن های جدید، سایت هایی که از گواهینامه اس اس ال استفاده نمی کنند را نام امن یا با عبارت Not Secure امن نیست، برچسب گذاری می کنند که این اصلاً برای یک سایت خوب نیست.

سبز شدن قفل مروگر با خرید Ssl
سبز شدن قفل مروگر با خرید Ssl

نیاز ضروری Ssl برای فعال کردن درگاه بانک

به همه دلایل بالایی که اشاره کردیم و دلایل دیگر، سایت های ارائه دهند خدمات درگاه بانک، برای پرداخت های سایت ها، فقط به سایت هایی که از این گواهینامه استفاده کرده باشند، درگاه بانک می دهند.

خرید گواهی SSL برای فعال سازی درگاه بانک
خرید گواهی SSL برای فعال سازی درگاه بانک

همچنین برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی هم نیاز به Ssl است. بنابر این اگر یکی از نیاز های سایت شما داشتن درگاه و نماد اعتماد است، گواهینامه Ssl برای شما ضروری است. شما می توانید از خرید خدمات نصب و پیکربندی SSL اقدام به خرید این گواهینامه نمایید.

برچسب ها:

مقالاتی که می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست