1. صفحه اصلی
  2. آموزش وردپرس
  3. آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

دسته بندی:
آموزش وردپرسعمومی
بدون دیدگاه
آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

وقت بخیر، درود بر همه دانش‌آموزان عزیز سایت کانفیگ وردپرس. آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد گاهاً برای بسیاری از کاربران اتفاق می افتد. این مورد نیز یکی از سوالات کاربران است. برخی به اشتباه فکر می کنند این اشکال می تواند از سمت هاست باشد. با اینکه شاید از بهترین هاست وردپرس در ایران هم استفاده کرده باشند، این مورد سوال آنها قرار می گیرد. ما در در مقاله به همین موضوع پرداخته و روش حل مشکل این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد. پرداخته ایم.

این مقاله ارتباط مستقیمی به افزایش امنیت وردپرس که هدف اصلی سایت است، ندارد. اما برای حل مشکلات کاربران، هر مقاله ای در زمینه وردپرس لازم باشد، در سایت قرار می گیرد.

آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

بسیاری از کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند، از قالب های آماده وردپرس استفاده می کنند. خیلی از وقت ها این نصب ها بدرستی انجام نمی شود و باعث اشکال در روند نصب می شود. پیغام پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد. دقیقاً مربوط به همین است که ما در ادامه بصورت کامل روش حل آن پرداخته ایم. بصورت کلی ما در مقاله های دیگر همه مشکلاتی را که آموزش داده ایم، حل آن را هم بصورت گام به گام توضیح داده ایم.

رفع ارور این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد. را تا انتها دنبال نمایید.

پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد
پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد

پروندهٔ استایل style.css را کم دارد. معمولاً در زمانی است که آپلود قالب بصورت اشتباه انجام شده باشد. این مشکلی نیست که مربوط به قالب شما باشد. در این مواقع قبل از اینکه به پشتیبان قالب سایت خود اطلاع دهید، اگر به راهنمای آنها در نصب دقت نمایید، روش نصب را به این صورتی که انجام داده اید، بیان نکرده اند.

در واقع شما نصب را صحیح انجام نداده اید. داشتن دقت کافی در نصب، باعث جلوگیری از خیلی از این مشکلات می شود.

حل مشکل پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد

با بررسی چند مورد زیر، یکی از خطا های متداول در هنگام نصب وردپرس یعنی با نحوه رفع مشکل پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس آشنا می شوید. در زمانی که با این مشکل روبرو شدید، موارد زیر را در نظر بگیرید. ما تلاش کرده ایم که مهم ترین موارد را با اولویت در بالا توضیح دهیم.

نصب قالب بسته آسان در بخش نمایش

در صورتی که از قالب آماده وردپرس استفاده می کنید، اگر قالب را در بخش نمایش > پوسته ها > افزودن پوسته قرار دهید و بخواهید از بخش نمایش آن را نصب نمایید، قطعاً با این مشکل مواجه می شوید.زیرا بسته آسان نصب خود دارای وردپرس، افزونه و … همه تنظیمات قالب است.

شما باید آن را مانند آموزش و راهنمای کامل سازنده نصب نمایید. بیشتر خطاهایی که با عنوان پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد نمایان می شود، به دلیل عدم دقت در این مورد است.

مطمئن شوید یک قالب وردپرس نصب می کنید

از دیگر مواردی که باید در ابتدا به آن توجه داشت، قالب انتخابی باید وردپرسی باشد. ساختار قالب وردپرس متفاوت از دیگر cms ها است و باید دارای فایل style.css باشد.

برخی مواقع با آپلود اشتباه فایل زیپ، یک قالب غیر وردپرسی را در بخش نمایش و پوسته ها قرار می دهیم. این مورد هم از مواردی است که باعث ایجاد مشکل حل پوسته، پروندهٔ استایل style.css را کم دارد می شود.

فایل قالب باید zip شده باشد

فرمت هایی بجز zip برای وردپرس قابل قبول نیست و صرفاً باید قالب را در یک بسته فشرده شده آپلود و نصب نمایید. همچنین دقت نمایید که فایل قالب که درواقع یک پوشه بنام قالب است، باید مستقیماً در فایل زیپ قرار گرفته باشد. یعنی صرفاً با اکسترکت کردن فایل زیپ، به پوشه قالب که داخل آن فایل style.css هم قرار گرفته باشد.

فایل فشرده زیپ رمز دار نباشد

موضوعی که شاید خیلی هم پیش پا افتاده باشد، اما باعث می شود در سایت خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب ایجاد شود، رمز دار بودن فایل نصبی است. اگر قالب دارای رمز باشد، باید آن را اکسرکت کرده، پوشه آن را مجدد زیپ نمایید و در بخش پوسته ها آپلود نمایید.

در زمانی که فایل رمز دار هم آپلود شود، چون وردپرس نمی تواند آن را باز کند، با خطای پرونده style.css را کم دارد مواجه می شوید.

پایان آموزش رفع مشکل خطای پرونده style.css را کم دارد

کاربران محترم سایت کانفیگ وردپرس، ابتدا از شما می خواهم در صورت تمایل از آموزشگاه سایت دیدن بفرمایید، سپس از شما می خواهم هر سوالی در این مورد که در مقاله پاسخ داده نشده است را در دیدگاه مطرح نمایید. ما حتماً دیدگاه شما را بصورت کامل بررسی و پاسخ می دهیم.

برچسب ها:

مقالاتی که می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست