بررسی وضعیت امنیت سایت - معرفی سایت ویروس توتال

سلام کاربران گرامی، وقت شما بخیر. امروز در مورد آموزش سایت https://www.virustotal.com و با عنوان سایت ویروس توتال چیست؟ در خدمت شما هستیم. خیلی از سایت ها در دنیا وجود دارد که کاربرد های زیادی دارد اما همه ما از آنها اطلاعی نداریم. با توجه به اینکه ما در راستای افزایش امنیت وردپرس فعالیت داریم، امروز یک سایت برای تشخیص ویروس، به شما معرفی می کنیم.

یکی از سایت های مهم سایت ویروس توتال یا https://www.virustotal.com است که امکانی را برای بررسی و تشخیص فایل های ویروسی فراهم کرده است. این بررسی می تواند بررسی یک فایل باشد و یا بررسی یک سایت تا از نظر امنیتی، امنیت سایت بررسی شود. در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی سایت virustotal.com

سایت virustotal.com ویروس توتال یک سایت امنیتی است که بیشتر برای بررسی امنیت سایت ها استفاده می شود. در این سایت امنیتی که بیشتر از 70 موتور امنیتی دارد، فایل و یا سایت را از همه نظر بررسی می کند. در واقع این سایت به بیشتر از 70 موتور آنتی ویروس قدرتمند متصل است و بواسطه این آنتی ویروس ها، سایت را بررسی می کند.

معرفی سایت virustotal ویروس توتال

معرفی سایت virustotal ویروس توتال

نحوه استفاده از این سایت به این صورت است که یک فایل در آن قرار داده تا اسکن کند، و یا اینکه آدرس سایت خود را در آن برای بررسی قرار دهید. جستجو و بررسی سایت و یا فایل در کمتر از 2 دقیقه به پایان رسیده و گزارش می دهد.

مهم ترین آنتی ویروس های استفاده شده در سایت ویروس توتل

در بالا گفتیم که در این سایت از بیشتر از 70 موتور آنتی ویروس استفاده شده است که در زیر، تعدادی از آنها را برای شما لیست می کنیم. این آنتی ویروس ها در حال حاضر از قدرتمندترین و معروف ترین آنتی ویروس های دنیا هستند.

Dr.Web

ESET

G-Data

Sucuri SiteCheck

Web Security Guard

CINS Army

Emsisoft

Malware Domain Blocklist

و بسیاری دیگر…

نکاتی در مورد سایت https://www.virustotal.com

همانطور که عرض شد، این سایت به بررسی فایل ها و سایت ها می پردازد و اگر سایت ها آلوده به ویروس باشند، اطلاع می دهد. زمانی که یکی از موتور های آنتی ویروس سایت ویروس توتال به یکی از فایل های سایت مشکوک شوند، بصورت رنگ قرمز، ارور را نمایش می دهند.

یک ترفند که طبق تجربه بدست آمده این است که گاهی مواقع لینک سایت خود را برای بررسی در این آنتی ویروس قرار می دهیم و در کمتر از 10 ثانیه نتیجه را اعلام می کند. با دقت نمایید که هیچ موتور آنتی ویروسی نمی تواند به این سرعت و به این قدرت سریع عمل کند. این نتیجه که فوراً نمایش می دهد خیلی قابل استناد نیست. در تصویر زیر می بیند که یک گزینه برای تست مجدد وجود دارد.

معرفی سایت ویروس توتال

معرفی سایت ویروس توتال

زمانی که این گزینه را بزنید، اینبار سایت با دقت و جزئی تر بررسی می شود و نتیجه را بصورت دقیق اعلام می کند. گاهی وقت ها نتیجه ابتدایی و پس از اینکه بررسی مجدد می زنیم، تغییر می کند.

افزایش امنیت وردپرس

در صورتی که خدایی نکرده سایت شما آلوده به ویروس شده است، می توانید از خدمات پاکسازی سایت های هک شده در این لینک استفاده نمایید. همچنین در صورتی که تمایل دارید تا جلوگیری از هک نمایید، خدمات افزایش امنیت وردپرس در این لینک را مشاهده نمایید.

پرداخت امن با گواهی Ssl

پرداخت امن با گواهی Ssl

ما در سایت افزایش امنیت، خدمات فروش و نصب گواهینامه اس اس ال ارزان قیمت هم ارائه می کنیم که ضمن نصب کامل آن، لینک ها را هم بدون نصب افزونه تغییر می دهیم. در این مورد در لینک زیر بیشتر بخوانید.

گواهینامه Ssl چیست؟ توضیح کامل در مورد گواهی امنیتی اس اس ال

برچسب ها:

مقالاتی که می تواند مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست